Kombucha The Amazing Probiotic (Probiyotik Çay)

Eric Childs tarafından hazırlanan Kombucha: Temizleyen, İyileştiren, Enerji Veren ve Detoksifiye Eden İnanılmaz Probiyotik Çay

Probiyotik Çay Kombucha! The Amazing Probiotic Tea that Cleanses, Heals, Energizes, and Detoxifies

Eric Childs tarafından hazırlanan Kombucha: Temizleyen, İyileştiren, Enerji Veren ve Detoksifiye Eden İnanılmaz Çay kitabı, size müthiş şeyler öğretecek. Eğer Kombucha hakkında daha çok bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu harika kitabı mutlaka okumalısınız.

Eric Childs tarafından hazırlanan Kombucha: Temizleyen, İyileştiren, Enerji Veren ve Detoksifiye Eden İnanılmaz Probiyotik Çay
Eric Childs tarafndan hazrlanan Kombucha: Temizleyen, yiletiren, Enerji Veren ve Detoksifiye Eden nanlmaz Probiyotik ay

Kombucha için eksiksiz bir rehber / Popüler olan probiyotik çay

Kombucha dünya çapında şifacılar, sporcular, yogiler ve diğer sağlık bilincine sahip ruhlar tarafından övgüyle karşılandı ve şimdi ana akım haline geldi. Fermente edilmiş bir çay içeceği olan Kombucha’nın birçok temizleyici, iyileştirici ve detoksifiye edici etkisi vardır.

Kombucha Brooklyn’in kurucuları ve kombucha harikaları üzerine uzman olan Eric ve Jessica Childs, bu eksiksiz kılavuzda kombuchaya ilişkin bilgilerini paylaşıyor. Kitap kombucha bilim ve kültürüne ek olarak, Kombucha tarifleri içeriyor. Bu rehber sayesinde probiyotiklerin faydalarından yararlanarak yemek pişirme, kokteyl ve güzellik ürünlerinde içeceğin yaratıcı kullanımlarını öğreneceksiniz.

Eric Childs, “Kombuchman”

2009 yılında KBBK Kombucha Brooklyn’in kurucusu olan Eric, ticari kullanıma hazır pazarda hızlı ve öfkeli büyüdü. İş dünyasının her yönünü gören ticari kombucha dünyasında öncü olmuştur. İçmeye hazır şişeler ve fıçılar hattı, ardından kendin yap ev takımı kitleri ve malzemeleri üreten Eric, bir kombucha işinin boyutlarının yanı sıra her tarafını gördü ve endüstri için bir iz bıraktı.
 
Ar-Ge ve kombucha SCOBY yayılma merkezi olan KBBK SCOBY Lab’in geliştirilmesiyle Eric, Kombucha Brooklyn’de ekibini, kombucha sembiyozu ve uygulamaları hakkında daha derin bir anlayış keşfetmeye yönlendirdi. Bu bilgi, müşterilerini kombucha yapan kültürün daha başarılı bir şekilde anlaşılması ve kullanılması konusunda yönlendirmeye yardımcı oldu.

Daha aile merkezli bir yaşam sürdürmek için 2015 yılında ailesiyle birlikte New York City’den ayrıldıktan sonra Eric, içmeye hazır kombucha yapmayı bıraktı. Bu, Ar-Ge’ye odaklanmasına ve bugün izlediği kalite standartlarının artmasına izin verdi. Ayrıca, yaptığı yolculukta yaptığı hatalardan kaçınmak için istişare yoluyla başkalarına yardım etmesine ve halihazırda başarılı olan operasyonları iyileştirmesine de izin vermiştir.

Kombucha hakkında daha detaylı bilgi ve daha fazla yazı için Kombucha Rehberimizi inceleyebilirsiniz…
Kombucha Rehberi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir