Kombucha Revolution

Kombucha Revolution

Kombucha Revolution: 75 Recipes for Homemade Brews, Fixers, Elixirs, and Mixers / Stephen Lee

Bugün sizlere Stephen Lee ve Ken Koopman tarafından yazılan Kombucha Revolution: Ev Yapımı İçerikler, Fikstürler, İksirler ve Mikserler için 75 tarif adlı kitaptan bahsedeceğiz.

Kombucha Wonder Drink’in kurucusundan gelen bu rehber, evde kombucha demleme işlemini sizlere anlatacak. Bu rehber infüzyonlarda, smoothielerde, kokteyllerde ve daha pek çoğunda kullanmak için çeşitli tarif ve tüyoları içeriyor.

Harika İçecek Kombucha

Kombucha (probiyotikler, vitaminler ve enzimlerle doldurulmuş, gazlı, fermente edilmiş çay bazlı bir içecek), evde bira yapmaya benziyor. Ve kim demleme sürecinde kırk yıldan fazla deneyime sahip bir çay gurusundan daha iyi rehberlik etsin? İşte bu kitap sizlere olağanüstü bir rehber olacak! Tazo Tea ve Stash Tea’nin kurucu ortağı Stephen Lee, dikkatini fermente çaya çevirdi ve 2001’de Kombucha Wonder Drink’i kurdu. Kombucha Devrimi’nde Lee, mükemmel Kombucha çayını demlemenin ve kendi tarifinizi, sağlığınızı korumanın sırlarını ortaya koyuyor. Ayrıca, en sevdiği tariflerini barmen ve şeflerin katkılarını paylaşıyor. Bu tarif sayesinde çayınızı meyveler, otlar ve baharatlarla doldurmak ve meyve suları, tatlılar, soslar ile birleştirmek için gerekli olan her şeyi öğreneceksiniz.

Kombucha ile beraber smoothieler, yeşil çaylar, meyveli şerbetler gibi birçok farklı içecek alternatifi hakkında bilgi kazanacaksınız. Kombucha hiç bu kadar devrimsel olmamıştı!

Bu harika kitabı mutlaka edinmenizi tavsiye ediyoruz. Kitabın içeriğinde bulunan 75 tarif ile fark yaratacaksınız!

<em>Bu tarif sayesinde aynz meyveler, otlar ve baharatlarla doldurmak ve meyve sular, tatllar, soslar ile birletirmek iin gerekli olan her eyi reneceksiniz. </em>

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir