Kombucha – Ev Yapımı Tarifler

Kombucha – Health & Vitality. The Homemade Recipes

Maya Clark tarafından hazırlanan Kombucha Sağlık ve Canlılık – Ev yapımı tarifler adlı kitap size Kombucha hakkında birçok bilgi sunacak. Eğer Kombucha çayı içmeyi seviyor ve artık bu çayı kendiniz üretmek istiyorsanız mutlaka bu kitabı incelemelisiniz.

Kombucha Sağlık ve Canlılık

İnsanlar kombuçayı ne zaman keşfettiğimi sorduğunda, bu deneyimi nasıl tanımlayacağımı düşünüyorum ve “Kombuça Kısmet” diyorum.

Çay içmeyi sever misiniz? Bu içecek için kaç tarif biliyorsunuz? Size fermente edilmiş çay sırrını açacağız. Bu içeceği daha önce hiç denediniz mi? Bu harika yemek kitabı probiyotik çayın sırlarını saklıyor. Keşfedin ve Kombucha hakkında bilgi edinin. Kombucha çayı, birçok içki için gerçekten faydalı bir bileşendir. Özellikle astım, gut, diyabet, uykusuzluk, katarakt ve romatizma gibi problemleriniz varsa Kombucha’nın vücut üzerinde olumlu bir etkisi vardır. Ayrıca, zihinsel sağlığı geliştirir.

Diğer kombucha faydalarını öğrenmek ve hastalıkları unutmak istiyorsanız, bu kitabı mutlaka okumalı ve tarifleri denemelisiniz. Kitap içinde çok lezzetli içecek fikirleri yer alıyor. Bu fikirleri sizinle bu kombucha kitabında biraz paylaştık. Kombucha suyu yapmak, yeşil çay ile kombucha kullanmak, köpüklü içecekler hazırlamak için harika yolları bu rehber niteliğinde kitapta rahatlıkla bulabileceksiniz.

Kombucha, çeşitli hastalıklardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır. Herhangi bir kombucha içeceğinin tadını çıkarın ve hayatınızı sağlıklı bir yola sokun.

Kombucha hakkında daha detaylı bilgi ve daha fazla yazı için Kombucha Rehberimizi inceleyebilirsiniz…
Kombucha Rehberi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir