Kombucha, Kefir ve Ötesi

Kombucha, Kefir Ve Ötesi

Kombucha, Kefir, and Beyond / Alex Levin

Sizinle paylaşmak istediğimiz çok fazla Kombucha içerikli kitap bulunuyor. Bugünkü kitabımız ise oldukça faydalı. Alex Levin tarafından yazılan Kombucha, Kefir ve Ötesi adlı kitapta fermente hakkında birçok bilginin yanı sıra kefir ve kombu çayı hakkında çok şey öğreniyoruz.

Kombucha, Kefir ve Ötesi, kendi mutfağınızda lezzetli, probiyotik içeceklerinizi nasıl hazırlayacağınızı göstermek için sağlıklı, yenilikçi tarifler ve talimatlar içermektedir. Fermente gıdalar, sağlıkları ve yararları nedeniyle dünyada oldukça tercih ediliyor. Sindirimi artırmaya yardımcı olan bu lezzetler, vitamin ve mineralleri daha iyi özümsememize ve bağışıklık sistemini güçlendirmemize yardımcı olur. Ve tüm fermente gıdalar arasında, içecekler çok yönlü ve lezzetli olanlardır. Bu nedenle sıklıkla tüketilir.

Mağazalardan birçok fermente gıda ürünü satın alabilirsiniz, ancak bunları evde yapmak basit, ekonomiktir ve sizin için daha sağlıklıdır. Birkaç malzeme ile aileniz için kendi lezzetli içeceklerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz. Kombucha, Kefir ve Ötesi, sağlıklı ev yapımı gazlı içeceklerden geleneksel elma suyuna kadar ev mutfağınızda yapabileceğiniz ve yıl boyunca tadını çıkarabileceğiniz yenilikçi içecek tarifleri ile doludur!

Bu kitapla şunları öğreneceksiniz:
• İçeceklerinizi neden fermente etmelisiniz?
• Fermantasyonun tarihçesi ve geleneksel gıdaların değeri
• Fermente içeceklerin sağlığa yararları
• Tüm temel bilgiler: Süreç, araçlar ve nasıl başlayacağınız
• Lassis, fermente limonata ve daha fazlası için beş dakikalık tarifler
• Yeni başlayanlar kombucha, kefir, kök bira, şarap ve diğerleri
• Kvas, şalgam, sirke için asırlık tarifler

Kombucha hakkında daha detaylı bilgi ve daha fazla yazı için Kombucha Rehberimizi inceleyebilirsiniz…
Kombucha Rehberi 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir