DIY Kombucha

DIY Kombucha: 60 Nourishing Homemade Tonics for Health and Happiness Paperback / Rockridge Press

Rockridge Press tarafından piyasaya sunulan Kendin Yap Kombucha: Sağlık ve Mutluluk için 60 Besleyici Ev Yapımı Tonikler adlı kitabı bugün sizlere tanıtacağız. Bu harika kitapta sağlıklı bir yaşam için neler yapmanız ve hangi içecekleri tüketmeniz gerektiğine dair bilgiler yer alıyor.

“Seni temin ederim ki, hiçbir şey ev yapımı kombucha grubundan daha lezzetli olamaz.”

Rana Chang

Kombucha demleyin! Taze, hoş kokulu ve ferah, evde demlenmiş kombucha çayı yapmak hem kolay hem de oldukça sağlıklı bir seçenek. DIY (Do It Yourself) Kombucha, kendi lezzetli probiyotik tariflerinizi oluşturma sürecinde size adım adım (adım adım) yardımcı olacak.

Bu kitapta şunları bulabilirsiniz:

Çinliler, “Bin kilometrelik bir yolculuk, tek bir adımla başlar.” Benim için, ilk bu kombuça yongası, bugüne kadar devam eden, on yıldan uzun bir süredir, evrim ve dönüşüm yolculuğunda benim “tek adım” idi.

Günde ne kadar kombucha içileceğini, kombuchadaki alkol içeriğini, ev içiciliğinin neden tehlikeli olmadığını, bira üretim ekipmanını (ve nereden satın alacağınızı) ve daha fazlasını açık bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Usta çaylar, hızlı karışımlar, infüzyonlar, meyve suları, tatlılar ve hatta sağlıklı kokteyller dahil isteyebileceğiniz tüm fermente çay tarifleri bu kitapta yer alıyor.

House Kombucha, Health-Ade, Humm Kombucha, Lion Heart Kombucha ve Buddha’nın Brew Kombucha’sının arkasındaki kurucu ve bira üreticilerinin hikayeleri ve tavsiyeleri sizi bekliyor.

DIY Kombucha, her ev sahibine, her mevsim lezzetli ev yapımı kombuchademleme becerisi ve güveni sağlayacak.
Kitaptaki tarifler arasında şunlar yer alıyor:
•Chia Kombucha Refresca
•Hibiscus Kombucha
•Lavanta-Nane Kombucha
•Tuzlu-Greyfurt Kombucha
•Havuç-Pancar Kombucha
•Buch Bloody Mary
•Kombucha Kosmo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir